Letní kurzy 2018

1. Intenzivní vícedenní jazykové kurzy pro dospělé

Jazyková škola České Budějovice

Chcete se snadno, rychle a hlavně levně naučit cizí jazyk? Zahoďte předsudky a odhodlejte se vyzkoušet náš speciální intenzivní jazykový kurz pro dospělé. Na výběr máte z anglického a německého jazyka od nejzákladnějších až po pokročilé jazykové úrovně. Nebojte se cizích jazyků, jsme tu pro vás!

Více informací

2. Dětské příměstské tábory

Přidej se k nám a užij si skvělý týden zábavné angličtiny! Celý den v angličtině, více jak 30 hodin za celý týden. Angličtina není školní předmět, je to způsob komunikace. Přestaň se bát mluvit, je to SNADNÉ 🙂 .

ZAPOMEŇ na školu, ani náhodou nebudeme celý den sedět na židli a biflovat se. O tom opravdu kurzy v Lingu nejsou. ZKUS TO S NÁMI!

Více informací

SUGESTOPEDIE - UČTE SE JAKO V CIZINĚ

006Sugestopedie využívá speciální texty, pomůcky a postupy, které respektují přirozené fungování lidského mozku. Nejlépe funguje ve vícedenních jazykových kurzech, kdy se student dostává do obdobné situace jako při dlouhodobém pobytu v zahraničí. Je vystavován jazyku ze všech směrů (vše co vidí, slyší a říká je v cizím jazyce). Mozek v takovémto případě pracuje naprosto odlišně než při výuce klasické.

 

 

Výuka probíhá SUGESTOPEDICKY.
Tedy přirozeně, v kontextu a v tomto případě s reálným zážitkem. Díky reálným zážitkům z různých oblastí běžného života, se během týdne naučíte až 1000 nových slovíček a zlepšení vaší úrovně mluvit, rozumět a používat anglický jazyk bude fascinující. A bude vás to bavit!