Jazykové kurzy v Praze 2015/16

Stále hledáte jazykovou školu, která by Vám poskytla vše, co si od výuky cizího jazyka představujete? Výuku bez učebnic, bez dalšího učení doma, bez domácích úkolů, na které nemáte stejně čas, bez zbytečného stresu. Již Vám nevyhovuje neustálý dril slovíček, gramatiky a opakované začátky? Studujete cizí jazyk dlouhodobě, přesto máte pocit, že jste ale pořád na začátku, již se neposouváte, v hlavě máte zmatek a stále NEMLUVÍTE?

Přijďte si vyzkoušet nezávazně 1 lekci* a rozhodněte se, zda začnete studovat sugestopedicky s námi, ručíme za důkladně proškolené lektory a víceleté zkušenosti v sugestopedické výuce.

(*svou účast je nutné předem nahlásit, počet osob ve skupině je limitován)

Angličtina pro dospělé

Kurz Typ kurzu Den Čas    

Angličtina - dětské kurzy

Kurz Typ kurzu Den Čas    

PŘIPRAVUJEME:

  • němčinu pro děti

V případě Vašeho zájmu nebo chcete-li získat více informací o jakýkoli sugestopedických jazykových kurzech v Praze, kontaktujte prosím Evu Hill na adrese eva.hill@lingocb.cz nebo na tel. 777 107 819.

Kde se scházíme?

Kamenická 33, Praha 7. Prostory jsou uzpůsobeny v útulnou, netradičně zařízenou učebnu bez klasických lavic, stolů – k dispozici jsou relaxační křesla, koberec – prostě výuka v domácím prostředí více baví.